Почему выбрали нас?

“PEKPAN is among the largest 4 manufacturers in Turkey with an annual production capacity of 2.500.000 radiators with the latest technology machinery and exports its products to 60 counties worldwide.

PEKPAN applies environmentally friendly nano-technological coating, water-based wet paint, Epoxy-polyester powder paint RAL 9016 color process in line with standards DIN 55900 and EN 442.

PEKPAN has a wide range of panel radiator production with high segment Center-Connection Panel Radiators ( 8 Connection),  Flat Panel Radiators, and Vertical Monoblock Radiators, besides the Standard (4 Connection) and Ventil Compact Panel Radiators (6 Connection).

PEKPAN Panel Radiators boasts innovative solutions by giving priority to customer satisfaction and expectations. A flexible business structure allows full attendance and rapid response to customer needs.”

Записаться на прием

Запишитесь на прием и мы перезвоним Вам в самое короткое время!

Pekpan ile mükemmeliğe kavuşun

divider icon

Pakpen ile mükemmeliğe kavuşun

feature icon
Satış Ve Müşteri İlişkileri

Peksa A.Ş olarak; kuruluş tarihinden bugüne, geniş ürün çeşidimiz, sürekli gelişen üretim teknolojimiz, uzman kadromuz ve yakın müşteri ilişkilerimiz ile en iyi hizmeti sunarak yurt içi ve yurt dışı pazarında güven vermeye devam ediyoruz.

feature icon
Üretim Teknolojisi

Tam otomatik kaynak hatlarımızla, en son teknolojiyi kullanarak üretim yapmaktayız. Sürekli iyileştirme ana hedefimizle, bilgi teknolojileri ve robotik sistemler üzerine projelerimizi geliştirmekte ve yatırımlarımıza ara vermeden devam etmekteyiz.

feature icon
Kalite

PEKSA Şirketler Grubunda; ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği standartları, bu konuda deneyimli çalışanlarımız tarafından titizlikle uygulanır. Pekpan Panel Radyatörleri, bilgisayar kontrollü tam otomatik hatlarda EN 442 ve TSE standartlarına uygun olarak üretilir.

feature icon
Sağlık, Güvenlik, Çevre

PEKSA A.Ş teknik ve ekonomik performans üstünlüğünün yanında çalışanlarına, topluma, müşterilerine ve doğaya karşı minimum risk içeren ürünleri üretir ve sunar. Üretim, dağıtım, kullanım ve bertaraf uygulamalarıyla faaliyet ve ürünlerinin çevre üzerindeki etkisini önler veya azaltır.

Ulaşmak istediğiniz belgeye tıklayınız.

TSE Sertifikası               GOST-R Sertifikası